Kuźnia opowieści

Do tworzenia pokręconych schizofrenicznych powieści

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-05-19 19:13:50

Bormac

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-06
Posty: 17
Punktów :   

DnD by WojtASS

wojtasowa sesja dnd - lvl poczatkowy 1

Offline

 

#2 2013-05-26 20:40:37

Bormac

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-06
Posty: 17
Punktów :   

Re: DnD by WojtASS

Żeby coś o nim wiedzieć, trzeba go poznać. Idąc ulicą i zaczepiajac pierwsza napotkaną osobę znasz cała jego przeszłość ciemne i jasne strony jego osobowości? Nie... A ja nie mam w zwyczaju chodzić i krzyczeć kim jestem i jaki to niefart mam w życiu. Zaczepianie nieznajomych pod pretekstem "opowiem ci historie mojego życia bo fajna" tez nie jest w mym guście. Jeśli masz jakiś dziwny sobie tylko znany powód który zmusza cie do poznania mnie. no cóż licz się z tym że trochę czasu to zajmie.

Ja'far al-Mari - tak się przedstawia, choć wszyscy wołają nań Jafar - bo tak prościej rzecz jasna. nie wiadomo skąd i z jakich powodów pojawił się w TAKIM miejscu wraz ze swoim dziwnym dzikim towarzyszem również nie często widywanym zwłaszcza w sposób tak "udomowiony"
  Poza oczywistymi cechami charakterystycznymi przybysza takimi jak ubiór czy kolor skóry broń również wygląda dość egzotycznie. Wielka glewia i łuk nie są częstym zestawieniem. Język - akcent też od razu wyczuwalny - "facet zdecydowanie przyfrunął z daleka"

http://i.imgur.com/N4s6x.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gameliaforum.pun.pl www.naszeswinkimorskie.pun.pl www.autocentrum.pun.pl www.e-suba.pun.pl www.haczek.pun.pl